A sepsiszentgyörgyi ERDÉLYI MŰVÉSZETI KÖZPONT
https://hargitanepe.eu/studio-9-tizedszer/#prettyPhoto
tisztelettel meghívja Önt, 2016. május 11-én, szerdán 18 órára a Studio9
Bara
Barnabás, Botár László, Gergely Zoltán, Mezey Ildikó, Nagy Ödön, Szabó
Árpád, Turcza László, Váncsa Mónika, Xantus Géza kiállításának
megnyitójára.
(Olt utca 2. szám, lll. emelet)
A kiállítást megnyitja: Túros Eszter , a Csíki Székely Múzeum művészettörténésze
A kiállítást rendezte:
Vécsi Nagy Zoltán művészettörténész az Erdélyi Művészeti Központ vezetője
https://hargitanepe.eu/studio-9-tizedszer/#prettyPhoto
